Cinsellikte Hijyenin Önemi

Hijyen insan hayatının her alanında çok önemlidir ama en çok da cinsellik için hijyen şarttır. Kişiler partnerlerinin mis gibi temiz kokması ve ile cinsel isteklerinde artış olduğunu belirtmekte ama kötü kokan ve bakımı yapılmamış bir partner ile yapılacak seks kişiye çekici gelmeyeceği gibi onun seksten uzaklaşmasına da neden olabilecektir. Enfeksiyon kapma ihtimali de hijyenin olmadığı cinselliklerde çok fazla olacaktır.

afrodizyak.com

Hijyene önem veren bir kadın ile birlikte olan erkek çok daha fazla zevk alacağı gibi hijyene önem veren bir erkek ile birlikte olan kadın da daha çok zevk alacaktır. Cinselliğin sonunda duş almak ülkemiz insanlarının inanışları gereği şarttır ama partnere olan saygı için de öncesinde de duş alınarak temizliğin sağlanması gerekmektedir.
Hijyen denildiğinde dişlerin fırçalanması da unutulmamalıdır. Cinsel bölgelerde bulunan koku oluşmasına neden olan kılların alınması da hijyenin önemli kurallarından biridir. Heyecan verici cinsellik için moda olan çekici iç çamaşırları da mutlaka giyilmesi gerekmektedir. Partnerinizi heyecanlandıracak güzel kokan parfümler de hijyene verdiğiniz önemi ortaya koyacaktır.

Bir cevap yazın